Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia 
PANACEUM s.c. 

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.

ZALETY OZONOTERAPII

OZONOTERAPIA niszczy: wirusy, bakterie, drożdże, grzyby, pierwotniaki. Pobudza system immunologiczny, czyści tętnice i żyły, poprawia krążenie, oczyszcza krew i układ limfatyczny, normalizuje poziom hormonów i produkcję enzymów, redukuje ogniska zapalne w całym organizmie, redukuje ból, uspokaja nerwy, tamuje krwawienie, zapobiega wstrząsowi, nie dopuszcza do udaru, redukuje sercową arytmię, ulepsza funkcje mózgowe i pamięć, utlenia toksyny, pomaga w usuwaniu z organizmu metali ciężkich; zapobiega i odwraca zwyrodnieniowe choroby, zapobiega i leczy zaraźliwe choroby, zapobiega i eliminuje autoimmunologiczne choroby.

OZONOTERAPIA wiąże się niezwykle dobrze z dożylną terapią zwaną – chelatacją, która stosowana jest w leczeniu tętniczej choroby i zatrucia metalami ciężkimi.

OZONOTERAPIA eliminuje wirusowe i bakteryjne substancje zanieczyszczające z produktów krwiopochodnych takich jak: kiła, zapalenie wątroby typu B i C, HIV, HTLV-1, HTLV-2, kleszczowe zapalenie mózgu, malaria, wrzód wschodni, trypanosoma, i toksoplazmoza.

OZONOTERAPIA jest najskuteczniejszą terapią na infekcje wirusowe takie jak mycoplasmydial, zakażenia chlamydiowe i rickettsial zakażenia wywołane stosowaniem antybiotyku.

OZONOTERAPIA działa przeciwko wszelkim infekcjom, gorączce, żółtej febrze, żółtaczce, zapaleniom stawów, wirusowej gorączce i kleszczowemu zapaleniu mózgu.

OZONOTERAPIA będzie skuteczna u pacjentów mających osłabioną odporność a co za tym idzie, cierpiących na infekcje wirusowe, takie jak opryszczka, cytomegalovirus (cytomegalia), Epstein-Barr wirus, zapalenie płuc, ospa wietrzna, opryszczka, zapalenie okrężnicy, mononukleoza.

OZONOTERAPIA jest skuteczna w leczeniu wszystkich typów ostrych albo chronicznych alergii, zapaleniu zatok i nieżycie nosa.

OZONOTERAPIA jest wspaniałym i skutecznym środkiem odtruwającym, niszczącym smołę, sadzę w płucach, benzen, chlorek winylu i inne rakotwórcze węglowodory.
 
OZONOTERAPIA jest najskuteczniejszym sposobem leczenia zapalnej choroby jelit, wrzodziejącego zapalenia okrężnicy, choroby Leśniowskiego Crohna, wrzodziejącego zapaleniu jelita grubego, zapalenia uchyłka esicy, przetok, szczelin i ropni, zespołu nadwrażliwości jelita grubego i hemoroidów.

OZONOTERAPIA jest doskonałą terapią dla żylaków, szczególnie w przypadku gdy występuje również ból, znużenie, skurcze mięśni łydki, egzema, podskórne stwardnienie i owrzodzenie żylakowe.

OZONOTERAPIA jest bardzo skuteczna przy wszystkich typach grzybów, między innymi: Drożdżach Albicans, pleśniach.

Kreator stron internetowych - przetestuj